Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EN GÜZEL AŞK MSJ LARI

YazarMesaj
kulukontu
moderator
moderator
kulukontu

EN GÜZEL AŞK MSJ LARI Empty
MesajKonu: EN GÜZEL AŞK MSJ LARI   EN GÜZEL AŞK MSJ LARI Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:06 am

Gözlerim kör olsa görmesen seni Hafızam silinse bilmesem seni Hiç kimse tanımaz olsada beni kendimi unuturum asla unutmam seni.

Öyle bir gün olsun ki meleğim, Ömür denen kervanın bütün yolcuları Tek tek insin geleceğin duraklarından Yalnız ikimiz gidelim bilinmeyen ülkelere Ve yalnız aşk olsun bizim rehberimiz

DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.

Bu senin aşkını gömdüğüm yüreğim Gün gelir kapılarını sonsuza dek kapatır Hani seni gördükçe ürperen bedenim Bir gün toprak olur gider Ama bu sevgim bitmez be güzelim

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

RÜZGAR ALABILDIGINE HIRÇIN,YAGMUR ALABILDIGINE INATÇI ,YUREGIN ISE ONLARA INAT SANKI BIR LIMAN...TIPKI GÖZLERINDEKI HUZUR GIBI...

GÖRDÜM DİYEBİLSEYDİM EĞER SENDE GÖRDÜKLERİMİ, İNANMAZLARDI HAYAL DERLERDİ.BİLSELERDİ EĞER SENDE NE GÖRDÜĞÜMÜ, YILLARCA HAYAL GÖRMEYİ İSTERLERDİ..

FIZIK ILE BULDUM, KIMYA ILE COZDUM, EDEBIYAT ILE SOYLUYORUM, SENI COK SEVIYORUM

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin... Bil ki cok ozlendin...

Hiçbir şarkı tercümanı olamaz aşkımın.Hiçbir çiçek hislerimin rengini taşıyamaz yapraklarında.Hiçbir yürek sevdaya bu denli yanamaz,imkanı yok!beni tanısaydı eğer sevdasının acizliğinden utanırdı mecnun...

hayata niye geldim diye düsünmeye ba?lamistim 19 umdan sonra seninle tanysynca anladim dünyaya gelis sebebimi..

Bal deyip versende zehiri gülüm Seven ceker bunca kahırı gülüm Gelsede ömrümün ahiri gülüm Sana asık olan yanım var benim Ardımsıra bir damla yas akmasa Ahirette kimse sahip çıkmasa Tanımasa yuzume de bakmasa Sen gibi sultanım hanım var benim...

BIR CIFT ELA GOZ YUZUNDEN ICIMDE BIR SONBAHAR ACIYOR OYLE ACIYOR KI, ACILAR ACISIZ KALIYOR, MEVSIMLER USTUME DEVRILIYOR,KISLAR KISSIZ KALIYOR...

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

SESINE MEVSIMLERIN EGILDIGI,GOZLERINE BAHARIN AGLADIGI,AGLAR GIBI GÜLMENI,DOKUNUSLAR GÜLECEK GIBI DURAN YÜZÜNÜ ÖZLEDIM..

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

PASLI BIR YANLIZLIKTI AVUCLARIMDA...ARDIMDA BIR YUREK YUKU RUZGAR...NE ZAMAN SEVMEYE KOYULSAM,DOGRULUP COGALDI AYRILIKLAR...

Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin...Seni seviyorum..

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi...

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim...

En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak...

BUGUN DUNYAYI ISTEDIGIN RENGE BOYAYIP BU RENGI INSANLARA TUM SEVGINLE DAGIT...KENDINI SEVGININ BIR RENGI DIYE TANIT...CUNKU SENIN VARLIGIN SEVGIYE EN GUZEL TANIK...

benim için insanlar ikiye ayrilir.sevdiklerim ve diğerleri.sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.Çok sevdiklerim ve diğerleri.Çok sevdiğim insanlar da ikiye ayrilir.sen ve diğerleri.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi..

ARAMIZDAKI MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GIDEN TUM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGI YOLDAN GECERSEN GEC SENI SEVDIGIMI OKUYACAKSIN

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Sevebilirmisin beni kuşun gökyüzünü sevdiği kadar? Sevebilirmisin beni martının denizi sevdigi kadar? Sevebilirmisin benim seni sevdigim kadar?

Damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin

Seni tanımadan önce ben bende değildim,oysa seni tanıdıktan sonra,bendeki bensizliğin aslında sensizlik olduğunu anladım

CARSIDA KAYBOLAN COCUGUN ELINDE SOGUYAN ANNE SICAKLIGI HIZIYLA AYRILDIN BENDEN, OYSA BEN CAY BARDAGINDA BIRAKILAN DUDAK PAYI KADAR BILE AYRI KALAMAM SENDEN!

EN GÜZEL AŞK MSJ LARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-