Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÜZEL VE ANLAMLI SÖZLER

YazarMesaj
kulukontu
moderator
moderator
kulukontu

GÜZEL VE ANLAMLI  SÖZLER Empty
MesajKonu: GÜZEL VE ANLAMLI SÖZLER   GÜZEL VE ANLAMLI  SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:05 am

kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Denizlerden kagit,yosunlardan kalem yaptim,her yere seni seviyorum yazdim,ama sen aptalsin,inandin,cünki ben seni sevmedim,sana taptim.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

EN KOYU MAVILIKLERI AVUCUNA, EN ICTEN MUTLULUKLARI GOZLERINE,EN DERIN SEVGILERI KALBINE USULCA BIRAKIYORUM...

YATAGINI "GUL" YAPRAKLARIYLA, RUYALARINI "PAPATYALARLA" SUSLEDIM. UZERINI "SEVGIMLE" ORTUP, KABUSLARINI BEN ALDIM. SEN TATLI RUYALAR GORESIN DIYE ASKIM

Birsey var aramizda, Senin bakisindan belli, Benim yanan yüzümden. Daliveriyoruz arada bir, ikimiz de ayni seyi düsünüyoruz belki, Gülüserek basliyoruz söze. Birsey var aramizda Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek, Fakat ne kadar saklasak nafile, Senin gözlerinde isildiyor, Benim dilimin ucunda

SANKI DAGLAR SAHLANMIS UZERIME YURUR SANKI DENIZLER ENGIN UZERIME VURUR GOZLERIN ATESIYLE KAVURUR ICIMI AMA GOZYASLARIM SONDURUR O ATESI

KANATLANIP GOKLERE NASIL UCAYIM ? RUZGARIN OLUP SANA NASIL ESEYIM ? YAGMURUN OLUP YANAGINA NASIL DUSEYIM ? BASIMI ALIP UZAKLARA SENSIZ NASIL GIDEYIM ? ICIMDE SEN VARKEN SOYLE BIRTANEM NASIL OLEYIM ?

ICIMDE BIR TUTKU VAR ODA SENSIN DILE GELSE KALBIM NE DER BILIRMISIN ? "SEN BENIM HERSEYIMSIN"

SEN TANRIYA DILENEN DILEK GOKLERE UZANAN ELLERIMSIN SEN GOZUMDEN SUZULEN YAS SEN YASADIGIM BIR OMUR EN GUZEL GUNLERIMSIN SEN HER GECE RUYAMA GIREN BIRICIK SEVGILIMSIN

COK SEVIYOR SANA DOYAMIYORUM ACILAR HEP BANA KORKMUYORUM CANIMMI DESEM SANA ASKIMMI DESEM NE DESEM AZ GELIYOR SANA BAYILIYORUM

GOKYUZU BENIM ICIN AGLIYOR GOZLERIM UMITSIZCE SENI ARIYOR DUDAKLARIM SENIN ISMINI HECELIYOR KOLLARIM SENI SARMAK ISTIYOR VE SEVGILIM KALBIM YANLIZ SENIN ICIN ATIYOR

GONLUM"SEVGIM" ASKIM"BEDENIM" UMIDIM"HAYALLERIM" VE HERSEYIMLE HER NEOLURSA OLSUN HER ZAMAN YANINDAYIM BiTANEM

YAGMUR GORURSEN GOZLERIMI HATIRLA SARI YAPRAK GORURSEN KALBIMI HATIRLA ACI TEBESSUM GORURSEN DUDAKLARIMI HATIRLA ELLER USTUNDE BIR TABUT GORURSEN BENI HATIRLA

SENSIZLIK BIR ATES YUREGIME YANIPTA SONMEYEN SENSIZLIK DERIN BIR KUYU DUSUPTE CIKAMADIGIM SENSIZLIK KARANLIK BIR GECE SABAHI OLMAYAN

GüNüN EN TATLI ESiNTiSiYLE BiR YUDUM SEVGi GöNDERDiM COK UZAKLARDAN PENCERENi AC,AL ONU iCERiYE,iCiNE CEK VE KALBiNiN EN KUYTU KöSESiNDE BENiM iCiN SAKLA...!

SENi SEVDiGiMi SöYLüYORUM AMA BU YALAN,CüNKü;SANA OLAN DUYGULARIM O KADAR üSTüN VE YüCEKi ASKIM ONLARA iSiM BULAMADIM...

dünyadaki herkez icin herhangi birisin ama,dünyadaki herhangi birisi için 'dünyalara' degersin!!!

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

DÜNYADA 2 RENK GÜL OLSUN,BIRI KIRMIZI DIGERI BEYAZ,SEN BENI UNUTURSAN KIRMIZILAR SOLSUN,BEN SENI UNUTURSAM BEYAZLAR KEFENIM OLSUN.

DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM

eGeR BiR GüN O HiÇ aYRiLMaMaCaSiNa SaRiLDiGiM öLüMLe uZaKLaRa GiDeRSeM, YaGMuRLaRa eMaNeTSiN.SeNiN iÇiN KaN aKiTMaK GeReKiRSe CiMBoMuM, DüNYa' NiN aTarDaMaRiNi KeSeRiM! YoK oLMaZ SeNiN KaNiN oLaCaK DeRSeN,ben seni TOPRAKTA DA SEVERIM..

GÜZEL VE ANLAMLI SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-