Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİR ERKEGİN YAZDIGI MSJ :P

YazarMesaj
kulukontu
moderator
moderator
kulukontu

BİR ERKEGİN YAZDIGI  MSJ :P Empty
MesajKonu: BİR ERKEGİN YAZDIGI MSJ :P   BİR ERKEGİN YAZDIGI  MSJ :P Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:02 am

hani bir umut beklersin ya,hani ararsın ya özel numaralardan sesini duymak lçln.Yapılmış olsada en kötü şeyler sana yinede yeseren yürekten zor atarsın sevgiyi.Yasamayan göremez acılarla dolu yüreği,geçmeyen saatleri,daralan yüreği,umutsuz bekleyişleri,sonu gelmez keşkeleri bilemezler,Öylece yanıp kül olursun, aynada bakamazsın gözlerine her an onu görebilmek için çırpınırsın ama aynada baktığın gözler onu gösterir bakamazsın.Çünkü korkarsın birtürlü cesaret edemezsin onu görmeye,kaybolursun gecelerde yattığın yatak dar gelir sana,yastığın dikenli bir tel oluverir batar beynine, acıyı hissedersin kalbinde.
Kör olursun onsuzluktan ama o bilmez acılarını,Onun gözünde sen bir şerefsizsin çünkü,Bilmezki her günün hayallerle,ümitlerle ve zülümle geçtiğini,
Sadece o haklıdır gözünde sen bir hiçoluverirsin.Birzamanlar takıldığı biri olursun.
ama bu böylemi olmalıydı biraz gözlerin kahrolası beni görseydi bugün ben böyle olmazdım.unutamayacağımız sözler yüzler hayat işte bazen ölümcül düsüncesizlikler yapılabiliyor...

BİR ERKEGİN YAZDIGI MSJ :P
1 sayfadaki 1 sayfası