Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adobe Shockwave Player (Internet Explorer, Netscape)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Adobe Shockwave Player (Internet Explorer, Netscape) Empty
MesajKonu: Adobe Shockwave Player (Internet Explorer, Netscape)   Adobe Shockwave Player (Internet Explorer, Netscape) Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 5:24 am

Sürüm : 10.2.0.022
Boyut : 5.40 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Macromedia, Inc.

İndirmek İçin Tıklayın
http://fpdownload.macromedia.com/get/shockwave/default/english/win95nt/10.2.0.022/Shockwave_Installer_Full.exe
Tanıtım:
Adobe Shockwave Player internette gezinirken karşınıza çıkan zengin içerikli web sayfalarını tam anlamıyla görüntüleyebilmek için yazılmış olan bir tarayıcı eklentisidir.

390 milyon üzerinde internet kullanıcısının yüklemiş olduğu bu yazılım; 3 boyutlu oyunları ve gösterileri, etkileşimli ürün tanıtımlarını, çevrimiçi eğitim uygulamalarını göz kamaştırıcı biçimde görüntüleminizi sağlamaktadır.

Özellikle oyun sitelerindeki flash oyunları oynayabilmek için gereksinim duyacağınız bu eklenti internet erişimli masaüstü bilgisayarların yaklaşık %97'sinde bulunmakta olan "Flash" yazılım platformunun bir ürünüdür.

Esasen Macromedia firmasının bir yazılımı olan Shockwave Player Adobe firmasının Macromedia'yı satın almasından sonra Adobe adıyla sunulmaya başlanmıştır.

Desteklenen İnternet Tarayıcıları
# Internet Explorer
# Netscape
http://turkkontu.yetkinforum.com

Adobe Shockwave Player (Internet Explorer, Netscape)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adobe after effects 6.5
» Adobe Photoshop CS3 FULL..!
» Adobe PhotoShop CS4 Version 11 - Beta